30%İndirim
839,00 TL 587,30 TL

Nike Air Max 97 Pe (Gs)

Çocuk Spor AyakkabıHTML İçerik

Nike Air Max 97 Modelleri, Air max 97 Ürünler

           İlk olarak ‘’Silver Bullet’’ rengiyle Sneaker dünyasına giriş yapan ve 1997 yılında satışa sunulduğunda ilk tam boy Air birimi ile devrim yaratan Air Max 97, Christian Treeser tarafından yüksek hızdaki Japon mermi treninden ilham alınarak tasarlandı.

Benzersiz silueti ile doksanların sonuna gerçek bir geri dönüş yapan Air Max 97 spor ayakkabısı, dinamik görselli üst yapısı, karakteristik bağcıkları, sade ama ikonik ‘Swoosh’ tasarımı ile koleksiyonunuza güç katmaya hazırlanırken, eşsiz silueti ile sokak modasının standartlarını belirliyor ve Sneaks Up’ta sizleri bekliyor.

            Kadın ürünleri, erkek ürünleri ve unisex ürünler sayesinde kısa bir sürede ürün çeşitliliğini sağlayan Nike markası, kaliteli üretimi ile de ön plana çıkmaktadır. Aynı zamanda kaliteli üretim yapısıyla ön plana çıkan marka güvenilirliği, şıklığı ve dayanıklılığı bir bütün olarak sizlere sunmaktadır. Satış başarılarını bu sayede elde etmektedir. Özellikle profesyonel sporcular için üretim yapan Nike markası, şıklığı, kaliteyi, dayanıklılığı ve rahatlığı arayanlar için önemli bir noktada yer almaktadır.

Nike Air Max 97 Çeşitleri Nelerdir?

            Özel tasarımlarıyla beraber çok çeşitli ürün yelpazesi sunan Nike markası, hem erkekler için hem kadınlar için hem de unisex ürünler üretmektedir. Air Max 97 Erkek Spor Ayakkabı ve Air Max 97 Kadın Spor Ayakkabı ürünleri sayesinde ayağınız rahata kavuşacak. Şıklık ve dayanıklılık ise ekstra özellikler olarak ön plana çıkmaktadır. Air Max 97 Sneaker, Air Max 97 Erkek Sneaker, Air Max 97 Kadın Sneaker ürünleri sayesinde özgüvene kavuşan kullanıcılara sunulan çok çeşitlilik sayesinde kullanıcılar rahatça tercih imkânına kavuşmaktadır.

            Sizler için özel olarak tasarlanan Nike Air Max 97, Nike Air Max 97 Erkek, Nike Air Max 97 Kadın ürünleri, hem erkekler hem de kadınlar için üretilmektedir. Sportif faaliyetlerde rahatlık arayanlar için ideal olan bu ürünler, kaliteli ve dayanıklı yapısıyla profesyonel sporcuların vazgeçilmezi olmaktadır. Bu ürünleri tercih ederek maksimum kaliteyi satın alabilirsiniz. Spor tutkunları için ürünlerini ideal ve uygun olarak üreten marka, sizlere çok çeşitli ürün yelpazesi sunmaktadır. Bu seçenekler arasında dilediğinizi tercih ederek sportif faaliyetlerinizde harikalar yaratabilirsiniz.

Nike Air Max 97 İle Ayağınıza Gelen Rahatlık

            Sokak modasında özel tasarımları bulunan Nike markası, misyonu ve vizyonu ile insan sağlığını ve çevre faktörlerini de dikkate almaktadır. Bu bakımdan uygunluğu tam olan marka, kalite ve dayanıklılığı da düşünerek kullanıcılar için en uygun ürün gruplarını oluşturmaya devam etmektedir. Bu nedenle aradığınız kalite ve rahatlığa Nike markası ile rahatlıkla ulaşabileceksiniz. Marka, insan sağlığına uygunluğu, çevresel faktörlere uygunluğu, şıklığı, hizmet kalitesi ve diğer kriterler açısından önemli bir noktada durmaktadır. Kaliteyi, rahatlığı ve şıklığı bir bütün olarak bir arada arıyorsanız markayı rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Bu bakımdan bu ürünleri satın alarak aslında birçok faktörü satın almış olacaksınız. Esnek yapısı sayesinde sizi rahatsız etmeyecek olan Nike Air Max 97 ayakkabılar, kalite standartları açısından da uygundur.

            Aradığınız kriterlerin tamamı Nike marka güvencesi ile sizlere sunulmaktadır. Web sitemizde yapacağınız incelemeler sonrasında en yeni, en iyi, en kaliteli ve sizin için en ideal ürünleri hemen satın alabilirsiniz.