X
Aradığın kriterlere uygun ürün bulunamadı.
Aradığın kriterlere uygun ürün bulunamadı.
İlgili Kategoriler
İlgili Markalar


Her yeni yıl zamanı geldiğinde klişe bir temenni olur. ‘Yeni yıl sana neşe ve mutluluk versin.’

Uzun süre şehirden uzak kaldığımız bu dönemde şehre yeniden adım atmayı dört gözle bekledik. Aşılarla birlikte geri döndük. Yeni anılar biriktirmek, arkadaşlarla şehri keşfetmek için. Şehre yeniden adım atmak en büyük isteğimiz olurken tarzımızla da bunu beslemek istedik.


2021’de biraz rahatladık ve iyi kötü benzersiz bir yılın ardından parti zamanı geldiğinde en ikonik, en renkli ve en stil sahibi parçaları sizinle buluşturmak tek isteğimiz.

Biz de Sneaks Up olarak 2021’in kendimiz adına enlerini,2022’den ise beklentilerimizi kaleme aldık.

Şimdiden keyifli okumalar, mutlu yıllar!2021'in En Hype Yaratan Modelleri

Klasik yürüyüş ayakkabı stilinden ilham alan bir dokunuşa sahip Run Star Hike modeli, klasik yıldız logosu ve çıkıntılı platform taban ile bir araya gelerek yılın en çok tercih edilen Chunky stillerinden biri oldu.

80’li yılların havasını buram buram hissettiren Nike Dunk modeli, basketbol ilhamlı ikonik silueti ile sokak kültürünün değişilmez parçalarından biri. Özellikle siyah beyaz renkli modeli ile 2021 yılında oldukça merak uyandıran Dunk Low, bu yıl stoklarını en kısa sürede erittiğimiz model oldu.

Tanıdık olan ve hiç eskimeyen basketbol ilhamlı stile yeni bir soluk getiren Air Force 1 LX, dikkatleri üzerine çekmeyi sağlayacak cesur detaylarla iddialı kadınların 2021 yılında en çok tercih ettiği modeller arasında yer aldı.

Hem sahada hem de saha dışında yaratıcı bir güce sahip olan kullanıcılar için tasarlanan basketbol ayakkabısı, sokak stiline uygun silueti ve Kyrie’yi yansıtan benzersiz detaylar ile çok tercih edilerek listede yer alan tek basketbol ayakkabısı oldu.

İkonik Jumpman mirasının başlangıcını temsil eden Jordan 1, en sevilen renkler ile efsaneyi devam ettiriyor. Orta bilekli tasarımı ile günlük kullanım için en iddialı kombini oluşturmana olanak sunan basketbol ilhamlı sokak stili, yılın en çok hype yaratan modellerinden biri oldu.

2021’de sadelik ve şıklığın sınırlarını zorlayan Contemporary Heritage koleksiyonu, benzersiz tarzınıza çağdaş ve sanatsal bir bakış açısı getirerek oldukça hype yaratırken yılın en çok tercih edilen giyim modellerinden biri oldu.

2021'İN VAZGEÇİLMEZLERİ

2022'de Trend Olacak Stiller

Son yıllarda dünyanın her alanında adını sıkça duyduğumuz sürdürülebilirlik, sneaker dünyasındaki yerini de çoktan aldı. Bilinçli tüketim modeli sürekli artarken giyim markaları da sneaker tasarımlarında çevre dostu detaylara yer veriyor. Her geçen yıl daha da artan bu sürdürülebilir modeller yeni yılda da adından sıkça söz ettirerek, kullanıcıları çevreye karşı daha duyarlı bir tarz edinmeleri için teşvik edecek.

Özellikle Dunk ve Jordan modelleri ile son yıllarda moda trendlerini alt üst eden basketbol ilhamlı sneakerlar, her bir siluetinde barındırdığı benzersiz hikayesi ile basketbol sahalarından sokak kültürünün zirvesine doğru hızla yükselmeye devam ediyor. Bu ikonlar için farklı olacak bir şey var ise o da bu çılgınlığın bir önceki seneye göre daha da artacağı.

ImageUploadComponent

Sneaker İlhamlı Botlar

Her yıl, o sezon için önemli olan trend bir stil vardır. 2021’de zirve yapan sneaker ilhamlı botlar, git gide kabalaşan ayakkabıların son durağı oldu. Yüksek tabanlı, güçlü ve chunky stil sneakerlar, zorlu şartlara elverişli botlara dönüşürken 2022 yılında en çok başvurulacak stillerden biri olacak.

Fütüristik Detaylar

Geleceğe olan merak hiçbir zaman bitmez. İlhamını geçmişten alıp siluetini kusursuzca uzay çağına modernize eden Fütüristik sneakerlar yeni yılda her zaman ki gibi yine ilgileri üzerine toplayacak. Geçmişin nostaljik çekiciliği, geleceğe benzersiz bir zaman yolculuğuna çıkarken en rutin gününde bile her zaman dikkatleri üzerine çekerek senin adına farklı tarzlar denemen için oldukça ideal.

ImageUploadComponent

Okul yıllarından beri aşık olduğumuz High-Top modeller, her yıl olduğu gibi 2022 yılında da adından sıkça söz ettirecek. Jordan High Retro serilerinden Air Force High’a, Converse Chuck modellerinden Vans S8-hi’ kadar, yüksek bilekli en ikonik modelleri, bu yıl sokak stilinin modasının vazgeçilmezleri arasında göreceğimiz kesin.

Baba ‘Dad’ Sneaker

Son yıllarda hiç olmadığı kadar yükselen Dad Shoe trendi, 90’larda kalın ve tırtıklı ayakkabıları tanımlamak için kullanılırdı. Ancak yıllar geçti dönem değişti ve o tanımlamanın zamanı geldi! En iddialı kombinin için kusursuz ve sade bir dokunuş anlamına gelen Dad Shoe çılgınlığı seni hem rahat ettiriyor hem de benzersiz bir tarz yaratmana olanak sunuyor.

ImageUploadComponent

Daha iyi hizmet sunabilmek için web sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için tıklayınız. X