30%İndirim
229,00 TL 160,30 TL
30%İndirim
229,00 TL 160,30 TL
30%İndirim
319,00 TL 223,30 TL

Nike Cortez Basic Sl (Psv)

Çocuk Spor Ayakkabı

30%İndirim
539,00 TL 377,30 TL

Skechers D'Lites

Çocuk Spor Ayakkabı

30%İndirim
229,00 TL 160,30 TL
30%İndirim
549,00 TL 384,30 TL

Skechers E-Pro

Çocuk Spor Ayakkabı


4-7 Yaş Kız Çocuk Giyimi

Çocuk spor ayakkabılarının seçimi ailelerin gereğinden fazla önem göstermesi gerekli olan alanlardan biridir. Yanlış ayakkabı seçimleri ayak sağlıklarını olumsuz olarak etkilenen çocuklar bu nedenden ötürü yazlık ve kışlık farklı spor ayakkabılar kullanmalıdır. Sneaksup.com.tr adresinde 4-7 yaş kız çocuk giyimi için ünlü markaların ayakkabıları uygun fiyat garantisi ile satışa sunulmaktadır. Bunun yanı sıra yine ünlü markaların tekstil ürünlerini de beğenilere sunan Sneaksup temin konusunda da oldukça hızlı davranmaktadır.

Kız çocuk giyimi ayakkabı ya da farklı alanlarda olması fark etmeksizin daha renkli parçalardan oluşmaktadır. Bu nedenden ötürü markalar klasik renklerde olan modellerinin yanı sıra çocukların ilgilerini çekip beğenilerini kazandırabilecek ayakkabıların satışlarını da yapmaktadır. Böylece kıs çocuklarının ayakkabılarını bireysel olarak tercih etmeleri de mümkün olmaktadır.

Kız Çocuk Giyim Seçenekleri

4-7 yaş kız çocuk giyimi genellikle çocukların kıyafetlerinde ve ayakkabılarında söz sahibi olmaya başladıkları dönemi kapsamaktadır. Bu nedenden ötürü ayakkabı modelleri renkleri se tasarımları ile çocuklara daha çok hitap eden modellerini bu yaş grubunun ayak numaralarına göre tasarlamaktadır. Ünlü markalar kız çocuk giyim seçenekleri kapsamında klasik modellerinde pembe, turuncu, ya da mor renkleri kullanmaktadır. Zaman zaman yapılan anlaşmalar neticesinde çocukların hayranı oldukları sporcular ya da ünlü çizgi film karakterleri de spor ayakkabılarında yerini alabilmektedir. Özel üretim olarak geçen bu tip ayakkabılar da üretimi yapıldığı dönemlerde Sneaksup.com.tr adresinin stoklarına eklenerek beğenilere sunulmaktadır.

Kız Çocuk Giyim Modelleri

Spor giyim markalarının 4-7 yaş kız çocuk giyimi için tasarladığı modeller arasında seçenekler bağcıklı ya da cırt cırtlı olmak üzere iki temelde incelenebilmektedir. Beyaz tonlu ayakkabılarda genellikle pembe ya da turuncu ile vurgulanan detaylar bulunmaktadır. Bu tip ayakkabılarda beyaz bağcık ise ayakkabı ile birlikte verilmektedir. Tasarımı özel şekilde hazırlanan bazı ayakkabılar detay renklerinde üretimi yapılan ek bir bağcık daha içermektedir. Bu da kız çocuk modası olarak bilinen renkli bağcık kullanımını mümkün kılmaktadır. Ayrıca Sneaksup adresinde satıla sunulan ayakkabı modellerinin tamamının orijinallik garantisi bulunmaktadır. Bu sayede çocukların ayakkabıları bakımı ebeveynler için kolaylıklar içermektedir. Üstelik ayakkabılar belirtilen bakım şekillerine uygun olarak temizlendiğinde uzun süreli kullanım garantisi de vermektedir. Satın alınan ayakkabıların çocukların ayaklarına büyük ya da küçük gelmesi halinde Sneaksup adresindeki yönergeler üzerinden hareket edilerek ayakkabıların değişimini yapmak da anne babaları zorlamamaktadır.