329,90 TL
189,90 TL
239,90 TL
329,90 TL
239,90 TL

HTML İçerik

New Era

New Era, 1920 yılında Ehrhardt Koch tarafından kuruldu. Kuruluşundan itibaren birçok spor dalı ve birçok takım için şapka üretimi yapmaya başladı. Bugün hem günlük kullanım için hem de spor için oldukça iddialı ve konforlu bir kullanım sunuyor.
 

New Era Şapka Modelleri

New Era birçok modelinde dikkat çektiği gibi Basic, Diamond ve Essential serilerinde de sadeliği vurgulayarak rahat bir kullanım sunuyor. Marka günlük kullanımda özenli tasarımları üzerinde hissedeceğin, her bir ayrıntısıyla rahat ve hafif olmasına özen gösterilen ürünleri senin için satışa sunuyor. Her kombinine spor ve şık bir görünüş katacak olan New Era NY ve New Era LA koleksiyonları ile dikkatleri üzerine çekiyor ve farklı renk seçenekleriyle de stoklarda yerini alıyor. Ayrıca marka, NBA takım logolarını taşıyan Team Logo adlı şapkalarını özel tasarımları ile seninle buluşturuytor.
 
En Trend ve Tarz New Era Şapka Modelleri Her Zaman Sneaks Up’ta!
 
New Era Erkek Şapka, New Era Kadın Şapka ve New Era Çocuk şapka modellerinde oldukça geniş bir ürün çeşitliliğine sahip olan Sneaks Up, sokağa çıktığında en tarz kombinlere ulaşmanı sağlayacak olan o son dokunuşu New Era şapkalar ile bir tık ötene getiriyor. Her mevsime kendi uyduran marka sneaksup.com ‘da seni bekliyor.