39,90 TL
39,90 TL

Clean X Spor Ayakkabı Deodorantı

Ayakkabı Bakım Deodorantı

39,90 TL
39,90 TL

Clean X Spor Temizleme Köpüğü

Ayakkabı Temizleme Köpüğü

39,90 TL

Clean X Su Kaydırıcı Sprey

Ayakkabı Bakım Spreyi

39,90 TL

HTML İçerik

CleanX

CleanX, Türkiyenin önde gelen spor perakende şirketi olan Ünal Group markasıdır. Günlük hayatımızda ayakkabı bakım ürünlerine sıkça ihtiyaç duyarız. Çok severek kullandığımız ayakkabıların dayanıklığını arttırmak için temiz kalmasını sağlar ve kullanış özelliklerine bir yenisini eklemiş oluruz. Rahatlık ve konforun yanına bir de uzun ömürlülük eklendiğinde o ayakkabılar vazgeçilmezimiz olur. 
 

Cleanx Sneaker Temizleme ve CleanX Spor Ayakkabı Temizleme Ürünleri

CleanX, CleanX Spor Ayakkabı Temizleme Spreyi ve Spor ayakkabı Temizleme Köpüğünü ayakkabıları temizlerken işini kolaylaştırmak için sana sunuyor. Bunların yanında ayakkabılarının hasar görmesini engellemek için Ayakkabı Temizleme Şampuanı Süngeri ve Süet ve Nubuk Temizleme Fırçasını da yanında getiriyor. Su Kaydırıcı Spreyi de dikkatlerden kaçmayan marka aynı zamanda Spor Ayakkabı Deodorantı ile de ayakkabılarının dostu olmayı başarıyor. 
 
CleanX Spor Ayakkabı Deodorantı günlük kullanımda ve spor yaptığınızda ayakkabınızın iç yüzeyinin de daha temiz kalmasını sağlarken Adeta ayakkabıya yıkanmış hissi yaratan deodorant ayakkabılarının orijinalliğini koruyor.
 
CleanX, SneaksUp.com ve Sneaks Up mağazalarında seni bekliyor.