Müşteri Hizmetleri Banner

Müşteri Hizmetleri Banner


SNEAKS UP

İlhamımız ; Basketbol ve Sokak Kültürü.
Tutkumuz ; Sneaker (Sneaker Love is True Love)
Amacımız ; Oyunun ötesine bakmak, bilinmeyeni bilmek (sneaker), daha iyi olmak. Trendler ve sokak modasına yön vermeye odaklanmak.
 

SNEAKS UP KİMDİR?

Sneaks Up Türkiyenin önde gelen spor perakende şirketi olan Unal Group markasıdır.
Unal group, 2008 yılında büyüyen spor perakende sektöründe Nike NSP partneri olarak faaliyetlerine başlamıştır. Sporculara ve spor tutkunu tüketicilere hizmet sunmaktadır.
 
İlk Sneaks Up 2014 yılında İstanbul da açılmıştır. 2019 yılı itibariyle ülkemizin birçok şehrinde yeni mağazalarımız sizleri bekliyor. Türkiye de sneaker ve sokak kültürünün gelişmesi ve yaygınlaşmasından heyecan duyuyoruz.
 

SNEAKS UP MAĞAZALARINDA;

Nike, Jordan, Adidas, Puma, Vans, Reebok , Timberland, The North Face, Skechers, Converseve, Under Armour ve Asisc gibi birçok markanın seçili sneaker ve İkonik Air Jordan  sneaker koleksiyonlarına sahip olabilirsiniz. Basketbol sporcu koleksiyonları, Nike, adidas, Jordan, Puma ve birçok markanın özel sokak giyim koleksiyonlarına sahip olabilirsiniz.
 
Basketbol, sokak modası, grafiti ve hip-hop kültürüne verdiğimiz önemi, interaktif olarak misafirlerimizle buluşturuyoruz. SneaksUp.com. ve mağazalarımızda müşteriye sadece satış odaklı değil, konseptimize uygun oluşturduğumuz tüketici deneyimi yaşatma alanları, inovatif ürün lansmanları, dj performansları, kişiselleştirme, dans ve basketbol atölyeleri  ile tüketiciye İlham vererek onlara deneyimler yaşatıyoruz.