HTML İçerik

Funko

1998 yılında kurulan Funko markası, en iyi lisanslı vinil heykelcikleri ve bobble kafaları ile tanınan, pop kültürü koleksiyon parçaları üreten bir şikettir. Özellikle bir çocuk oyuncağından öte iş masanda ya da odanın en güzel köşesinde eşsiz koleksiyonlar oluştuman için üretilen Funko oyuncak figürleri, favori karakterinle beraber Sneaks Up'ta seni bekliyor olacak.
 

Funko Figür, Funko Oyuncak Modelleri

Funko birçok figürde oyuncak tasarlayarak kullandığınız her yeri eğlenceli hale getiriyor. Duruş ve görünüm bakımından modern duran bu Bobble Kafa Heykelcikler aynı zamanda pop kültürünü ayrıntıları ile yansıtıyor. 
 
Funko Oyuncak NBA Koleksiyonu         
 
Marka ilgi gören birçok alanda oyuncak dizayn etti. Bunların en başlarında Funko NBA Damian Lillard Figür Oyuncak olarak; Los Angeles Lakers’dan Lebron James, Golden State Warriors’tan Stephen Curry ve Chicago Bulls’un efsane oyuncusu Michael Jordan yer alıyor. 
 
Funko Oyuncak Siper Kahraman Koleksiyonu
 
Star Wars Figür Oyuncak Serisinde Yoda, Snoke, Darth Vader, Han Solo ve Kylo Ren bulunuyor. Rick&Morty Serisi’nde Tiny Rick ve Hologram Rick Clone  kendini gösterirken Marvel Serisinde Deadpool, Groot, Thor, Black Panther, Thanos ve Captain America ile çok dikkat çekiyor. Ayrıca bunların yanında DC evreninin önde gelen kahramanları olan Joker, Batman ve Superman karakterleri ile ön plana çıkıyor.
 
Orijinal ve eğlenceli tasarımlarıyla Funko, Sneaks Up’ta seni bekliyor.