X
Aradığın kriterlere uygun ürün bulunamadı.
Aradığın kriterlere uygun ürün bulunamadı.
İlgili Kategoriler
İlgili Markalar
Sneaks Up

Hakkımızda

Sneaks Up, perakende, gayrimenkul ve gıda sektörlerinde faaliyet gösteren ve Türkiye’nin önde gelen spor perakende şirketi olan Unal Group markasıdır.

1989 yılında ticaret hayatına atılan Unal Group, 1995 yılında yeni yatırımlarıyla faaliyet alanını zenginleştirmiştir. Ardından hazır giyim sektörünü portföyüne ekleyen Unal Group, 2008 yılında spora ve sporcuya yatırım yapma ilkesiyle Nike NPS mağazacılık faaliyetlerine başlamış olup günümüzde Sportime’ın 13 mağazası ile bu alanda faaliyet göstermektedir. 2006 yılında gayrimenkul alanında da çalışmalarına başlamıştır.

Sneaks Up Kimdir?

Aralık 2014’te ilk Sneaks Up mağazasını İstanbul’da açarak spor perakende sektörüne önemli bir yatırım yapan Unal Group, 2015 yılında Nike Türkiye stratejik partneri olmuştur. 2018 yılında marka kimliği yenilenen Sneaks Up, 2019’da İzmir’de açtığı mağazasıyla ulusal bir marka olma yolunda ilk adımını atmıştır. 2021 yılı itibariyle İstanbul ve Anadolu’da yer alan mağazaları ve online kanallarıyla tüketicilere sneakers ve sokak kültürü özelinde yeni deneyimler yaşatırken büyümeye devam etmektedir. Konsept

Sneaks Up Kimliğimiz

İsmimizi sneaker tutkumuzdan aldık.

DNA’mıza kazınmış olan basketbol ve sokak kültürünün dinamik yapısından beslenerek yenilikçi, keşfe açık ve deneysel olmaktan korkmadan klasik ve sıkıcı mağazacılık kurallarını kırdık. Kültür, sanat ve hayata dair diğer pek çok konuda yaratıcı, kendi olmaktan korkmayan, cesur ve yeniliklere açık sneaker tutkunlarına ilham veren deneyimleri, kendimize özgü, samimi ve tutarlı bir şekilde yaşatmayı görev edindik.

SneaksUp.com ve mağazalarımızda müşterilerimize sadece satış odaklı olmadan konseptimize uygun oluşturduğumuz tüketici deneyimi yaşatma alanları, inovatif ürün lansmanları, dj performansları, kişiselleştirme, dans ve basketbol atölyeleri ile Sneaks Up dostlarına ilham olan deneyimler kurguluyoruz.


Koleksiyonlar


Koleksiyonlar

Birçok markanın ikonik sneaker, giyim ve aksesuar ürünlerini spor ve sokak modasını yakından takip eden, tarzıyla kişiliğini yansıtan sneaker tutkunlarıyla buluşturuyoruz.

Nike, Jordan, adidas, Puma, Vans, Champion, Les Benjamins, Dickies, The North Face, Timberland, Reebok, Under Armour, New Era, Eastpak ve WWF gibi birçok markanın özel koleksiyonlarını websitemiz ve mağazalarımızda bulabilirsiniz.
Daha iyi hizmet sunabilmek için web sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için tıklayınız. X