X
Aradığın kriterlere uygun ürün bulunamadı.
Aradığın kriterlere uygun ürün bulunamadı.
İlgili Kategoriler
İlgili Markalar
Sneaks Up

Hakkımızda

Sneaks Up (Saha Mağazacılık A.Ş.), bir perakende, gayrimenkul ve gıda sektörlerinde faaliyet gösteren, Türkiye’nin önde gelen spor perakende şirketlerinden Unal Group'un bir markası.

1989 yılında ticaret hayatına atılan Unal Group, 1995 yılında yeni yatırımlarıyla faaliyet alanını zenginleştirdi. Group, 2008 yılında portföyüne hazır giyim sektörünü de ekleyip rotasını spora çevirdi. “Spora ve sporcuya yatırım,” ilkesiyle Maltepe Park AVM’de ilk Nike NSP mağazasını işletmeye başladı.

Sneaks Up Kimdir?

Aralık 2014’te ilk Sneaks Up mağazasını İstanbul’da açarak spor perakende sektörüne önemli bir yatırım yapan Unal Group, 2015 yılında Nike Türkiye stratejik partneri oldu.  “Mutlu sporcu eşittir mutlu tüketici” mottosuyla müşteri odaklı kültür oluşturup tüketicilere üstün marka deneyimi yaşatarak dijital dönüşüme verdiği önemle 2016 yılında Nike NSP best-partner’i oldu.

2018 yılında marka kimliği yenilenen Sneaks Up, 2019’da İzmir’de açtığı mağazasıyla ulusal bir marka olma yolunda ilk adımını attı. 2021 yılı itibarıylahem İstanbul ve Anadolu’da yer alan mağazaları hem de çevrimiçi kanallarıyla tüketicilere sneakers ve sokak kültürü özelinde yeni deneyimler yaşatırken büyümeye devam ediyorKonsept

Sneaks Up kimliği

İsmimizi sneaker tutkumuzdan aldık.

DNA’mıza kazınmış olan basketbol ve sokak kültürünün dinamik yapısından beslenerek yenilikçi, keşfe açık ve deneysel olmaktan korkmadan klasik ve sıkıcı mağazacılık kurallarını kırdık. Kültür, sanat ve hayata dair diğer pek çok konuda yaratıcı, kendi olmaktan korkmayan, cesur ve yeniliklere açık sneaker tutkunlarına ilham veren deneyimleri kendimize özgü, samimi ve tutarlı bir şekilde yaşatmayı görev edindik.

SneaksUp.com ve mağazalarımızda müşterilerimize sadece satış odaklı olmadan konseptimize uygun oluşturduğumuz tüketici deneyimi yaşatma alanları, inovatif ürün lansmanları, DJ performansları, kişiselleştirme alanları, dans ve basketbol atölyeleriyle Sneaks Up dostlarına ilham olan deneyimler kurguluyoruz.


Koleksiyonlar


Koleksiyonlar özelinde

Birçok markanın ikonik sneaker, giyim ve aksesuar ürünlerini spor ve sokak modasını yakından takip eden, tarzıyla kişiliğini yansıtan sneaker tutkunlarıyla buluşturuyoruz.

Nike, Jordan, adidas, Puma, Vans, Champion, Les Benjamins, Dickies, The North Face, Timberland, New Balance, Converse, New Era, Eastpak, UGG ve Birkenstock gibi birçok markanın özel koleksiyonlarını Sneaksup.com ve mağazalarımızda bulabilirsiniz.