X
Aradığın kriterlere uygun ürün bulunamadı.
Aradığın kriterlere uygun ürün bulunamadı.
İlgili Kategoriler
İlgili Markalar

Nike Du Hi Retro

Sneaker
  • 2599,00 TL
  • Nike Du Hi Retro
  • Nike Du Hi Retro
  • Nike Du Hi Retro
  • Nike Du Hi Retro
  • Nike Du Hi Retro
NIKE

Nike Du Hi Retro

erkek sneaker
  • 2599,00 TL
Renk: KAHVERENGİ
DD1399_401
Beden
  • Lütfen Beden Seç
MAĞAZADA BUL MAĞAZADA BUL
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
1000 TL ve üzeri siparişlerde geçerli ücretsiz kargo fırsatı
Kolay İade & Değişim
Kolay İade & Değişim
Siparişin teslim alınmasından sonraki 30 gün içerisinde iade imkanı
TESLİMAT & KARGO
TESLİMAT & KARGO


SneaksUp.com’da siparişler 1-2 gün içinde, hafta sonu ve resmi tatillerde verdiğin siparişler ise takip eden ilk iş gününde hazırlanmaya başlar. Siparişler ortalama 1-3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir.

Siparişleri Türkiye’nin her bölgesinde adresine teslim ediyoruz ancak yurt dışı ve Kıbrıs’a şuan için ne yazık ki teslimat yapamıyoruz.

Mobil alan olarak belirtilen; haftanın belirli günlerinde teslimat yapılan bölgelere kargo teslimat süreleri farklılık gösterebilmektedir.

Siparişin kargoya teslim edildikten sonra sipariş sırasında belirtmiş olduğun iletişim bilgilerine kargo takip bilgilerini e-posta ve sms olarak iletiyoruz. Sipariş durumunu ve tahmini teslim tarihini hesabına giriş yapıp siparişlerim sayfasından görebilirsin.

Eğer üye değilsen sipariş ve kargo durumunu yardım sekmesi altındaki “sipariş takibi” bölümünden sipariş numaranı ve e-posta adresini yazarak sorgulama yapabilirsin.

ÜRÜN BİLGİLERİ
ÜRÜN BİLGİLERİ

Cinsiyet : ERKEK

Marka : NIKE


Raffle Katılım Koşulları
1.
Çekilişe katılım sağlayan Sneaks Up dostları arasından kazananlar, ilgili ürünü satın alma hakkına erişecektir.

2.Çekiliş için ön talep toplama, belirtilen gün ve saate kadar yapılacaktır.

3.Çekilişe katılmak için Sneaks Up üyesi olmak ve katılımcı bilgi formunu eksiksiz doldurmak gerekir. Üyelikte kullanılan bilgilerde hata olması durumunda çekilişe katılım geçersiz sayılacaktır.

4.Sneaks Up tarafından gönderilecek olan çekiliş numarası, katılımcının Sneaks Up üyeliğinde ve formda belirttiği isim, telefon numarası, mail adresi ve istediği bedene özeldir.

5.Her beden için ayrı çekiliş yapılır ve sistem tarafından üretilen çekiliş numarası adedi, çekiliş ürününün o bedeni için alınan ön talep adedi kadardır.

6.Çekilişte her beden için stok adedi kadar asil kazanan ve yedek kazanan belirlenir.

7.Her katılımcının çekiliş için tek bir katılım hakkı vardır. Birden fazla beden için katılım durumunda, tüm bedenler için kullanıcının çekiliş katılım hakkı geçersiz sayılacaktır.

8.Çekilişte kazanan katılımcıların, ürünü internet üzerinden satın alabilmesi için Sneaks Up üyeliğinde ve bilgi formunda beyan ettikleri kimlik bilgilerini gösteren yasal belgelerini mail aracılığı ile raffle@sneaksup.com adresine göndermesi gerekmektedir.

9.Çekiliş, Sneaks Up sosyal medya hesaplarından yayınlanacaktır. Ayrıca Sneaks Up Müşteri İlişkileri birimi, kazanan Sneaks Up dostlarına vermiş oldukları iletişim bilgilerinden ulaşacaktır.

10.Kazananlar 2 gün içinde ürünlerini satın almalıdır. Aksi takdirde satın alım hakları düşer ve çekilişte belirlenen yedeklerden sırası ile ilerlenir.

11.Satın alma hakkı kazanım durumunda çekilişte seçilen beden bilgisi değiştirilemez ve başkası adına satın alım yapılamaz.

12.Birden fazla bedenin aynı isim, telefon numarası ve/veya adrese teslimat talebi tespit edildiği takdirde katılımcı tüm haklarını kaybeder ve çekilişte belirlenen yedeklerden ilerlenir.

13.Sneaks Up, çekiliş ve kampanya koşullarını gerekli gördüğü taktirde değiştirme, erteleme ve iptal etme hakkına sahiptir.

 

Daha iyi hizmet sunabilmek için web sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için tıklayınız. X