HTML İçerik

Napapijri

1987 yılında Avrupanın en yüksek tepesi Mont Blanc’ın yamaçlarında doğan Napapijri, İtalyan seyahat çanta üreticisi olarak yolculuğuna başlarken yenilikçi malzemeleri ve tarzına olan merakı kullanarak sokak giyimine yeni soluk getirdi. Hayatları boyunca benzersiz yolculuklar yapan cesur kaşiflerden ilhamını alan marka, yüzyılın büyük keşif gezilerinin karmaşıklığını günümüze harmanlıyor.

Napapijri Giyim Ürünleri

Napapijri’nin her zaman ana mottosu olan doğaya ve yaratıcılığa beklenmedik yolculuğun peşinden gitmek. Bu fikirle ürünlerini üretip tasarlayan Napapijri, özellikle Napapijri Mont ve Napapijri Sweatshirt modellerinde oldukça geniş ve çeşitli bir ürün skalasına sahip.

Napapijri Swearshirt ve Mont Modelleri

Zorlu hava şartlarında maksimum konfor ve rahatlık sunan Rainforest ve Teide koleksiyonları seni sokağın hem korunaklı hem de iddialı görünümü ile en renkli modeline dönüştürüyor. Napapijri Sweatshirt modellerinden özellikle Sherpa Polar teknolojisi kullanılırken, kumaşı Polyamid’ten üretilen Napapijri erkek ceket ve Napapijri kadın ceketler Sneaks Up’ta seni bekliyor.

En Konforlu ve en iddialı Napapijri Ürünleri her zaman Sneaks Up’ta!

Kutuplardan şehre mottosu ile her zaman en zorlu şartlara karşı tarzı ve teknolojisi ile hayatınızı kolaylaştıracak olan Napapijri Markasının yeni Kış sezonu için en trend ve yeni modelleri anında Sneaks Up’ta seni bekliyor.